FDMS3008SDC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS3008SDC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 29A 8-PQFN
Ngā Rauemi: FDMS3008SDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS3008SDC
Tau Wae FDMS3008SDC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 29A 8-PQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62111 pcs Pepa Raraunga FDMS3008SDC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Dual Cool™56
Raupapa Dual Cool™, PowerTrench®, SyncFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.6 mOhm @ 28A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.3W (Ta), 78W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa FDMS3008SDCCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4520pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 29A (Ta) 3.3W (Ta), 78W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 29A (Ta)