FDMS3006SDC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS3006SDC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 34A 8-PQFN
Ngā Rauemi: FDMS3006SDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS3006SDC
Tau Wae FDMS3006SDC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 34A 8-PQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67702 pcs Pepa Raraunga FDMS3006SDC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Dual Cool™56
Raupapa Dual Cool™, PowerTrench®, SyncFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.9 mOhm @ 30A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.3W (Ta), 89W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa FDMS3006SDC-ND
FDMS3006SDCTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5725pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 34A (Ta) 3.3W (Ta), 89W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 34A (Ta)