FDMS2506SDC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS2506SDC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 25V 39A POWER56
Ngā Rauemi: FDMS2506SDC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS2506SDC
Tau Wae FDMS2506SDC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 25V 39A POWER56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5365 pcs Pepa Raraunga FDMS2506SDC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Dual Cool™56
Raupapa Dual Cool™, PowerTrench®, SyncFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.45 mOhm @ 30A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.3W (Ta), 89W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa FDMS2506SDCDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5945pF @ 13V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 93nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 25V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 25V 39A (Ta), 49A (Tc) 3.3W (Ta), 89W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 39A (Ta), 49A (Tc)