FDMS10C4D2N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS10C4D2N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDMS10C4D2N
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 17A 8PQFN
Ngā Rauemi: FDMS10C4D2N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDMS10C4D2N
Tau Wae FDMS10C4D2N Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 17A 8PQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56020 pcs Pepa Raraunga FDMS10C4D2N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-PQFN (5x6), Power56
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 44A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 125W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-PowerSMD, Flat Leads Ētahi Ingoa FDMS10C4D2NOSCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 17A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6), Power56
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)