BZX79C13
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C13
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C13
Tau Wae BZX79C13 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga BZX79C13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 500mW ±5% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V Tau Wae Tuakiri BZX79C13
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C13-T50A
BZX79C13-T50A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 500MW DO35
I roto i te taonga: 4770778 pcs
Tikiake: BZX79C13-T50A.pdf
RFQ
BZX79C11_T50R
BZX79C11_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5636 pcs
Tikiake: BZX79C11_T50R.pdf
RFQ
BZX79C13 A0G
BZX79C13 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: BZX79C13 A0G.pdf
BZX79C12_T50R
BZX79C12_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 500MW DO35