BZX79C12
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX79C12
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX79C12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX79C12
Tau Wae BZX79C12 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2501394 pcs Pepa Raraunga BZX79C12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 25 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V
Tau Wae Tuakiri BZX79C12
Ngā Hua e hāngai ana
BZX79C11-T50A
BZX79C11-T50A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
I roto i te taonga: 4782335 pcs
Tikiake: BZX79C11-T50A.pdf
RFQ
BZX79C12 A0G
BZX79C12 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 500MW DO35
I roto i te taonga: 2483580 pcs
Tikiake: BZX79C12 A0G.pdf
RFQ
BZX79C12_T50R
BZX79C12_T50R
Tikiake: BZX79C12_T50R.pdf
BZX79C11
BZX79C11
Tikiake: BZX79C11.pdf
BZX79C10_T50R
BZX79C10_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Tikiake: BZX79C10_T50R.pdf
BZX79C11_T50R
BZX79C11_T50R