BZX55C27
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C27 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX55C27
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX55C27.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX55C27
Tau Wae BZX55C27 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 27V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5180 pcs Pepa Raraunga BZX55C27.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 27V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 100mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 27V 500mW ±7% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 20V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX55C2V4
BZX55C2V4
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
I roto i te taonga: 4515 pcs
Tikiake: BZX55C2V4.pdf
RFQ
BZX55C24_T50R
BZX55C24_T50R
I roto i te taonga: 5388 pcs
Tikiake: BZX55C24_T50R.pdf
RFQ
BZX55C24_T50A
BZX55C24_T50A
Tikiake: BZX55C24_T50A.pdf
BZX55C27-TAP
BZX55C27-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Tikiake: BZX55C27-TAP.pdf
BZX55C27-TR
BZX55C27-TR
Tikiake: BZX55C27-TR.pdf
BZX55C24-TR
BZX55C24-TR
Tikiake: BZX55C24-TR.pdf
BZX55C24
BZX55C24