BZX55C24
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX55C24
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Ngā Rauemi: BZX55C24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX55C24
Tau Wae BZX55C24 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4236 pcs Pepa Raraunga BZX55C24.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 100mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 24V 500mW ±6% Through Hole DO-35
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 18V
Ngā Hua e hāngai ana
BZX55C22_T50R
BZX55C22_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5234 pcs
Tikiake: BZX55C22_T50R.pdf
RFQ
BZX55C24_T50R
BZX55C24_T50R
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 500MW DO35
I roto i te taonga: 5388 pcs
Tikiake: BZX55C24_T50R.pdf
RFQ
BZX55C22 A0G
BZX55C22 A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: BZX55C22 A0G.pdf
BZX55C22_T50A
BZX55C22_T50A
Tikiake: BZX55C22_T50A.pdf
BZX55C22-TAP
BZX55C22-TAP
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: BZX55C22-TAP.pdf
BZX55C24 A0G
BZX55C24 A0G
Tikiake: BZX55C24 A0G.pdf
BZX55C22_T26A
BZX55C22_T26A
Tikiake: BZX55C22_T26A.pdf
BZX55C22-TR
BZX55C22-TR
Tikiake: BZX55C22-TR.pdf
BZX55C24-TR
BZX55C24-TR
Tikiake: BZX55C24-TR.pdf
BZX55C24_T50A
BZX55C24_T50A
Tikiake: BZX55C24_T50A.pdf
BZX55C24-TAP
BZX55C24-TAP
Tikiake: BZX55C24-TAP.pdf
BZX55C27
BZX55C27
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Tikiake: BZX55C27.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel