74F676SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F676SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC SHIFT REGISTER SER/PAR 24SOIC
Ngā Rauemi: 74F676SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F676SCX
Tau Wae 74F676SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5674 pcs Pepa Raraunga 74F676SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga Tri-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1