74F675APC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F675APC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F675APC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG SER-IN SER-PAR OUT 24-DIP
Ngā Rauemi: 74F675APC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F675APC
Tau Wae 74F675APC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5032 pcs Pepa Raraunga 74F675APC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 24-DIP (0.600", 15.24mm) Momo putanga Tri-State
Ētahi Ingoa 74F675 Tae Mahi 0°C ~ 70°C