74F573SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F573SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC LATCH OCTAL D TYPE 3ST 20SOIC
Ngā Rauemi: 74F573SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F573SCX
Tau Wae 74F573SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4830 pcs Pepa Raraunga 74F573SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga Tri-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo D-Type Transparent Latch
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA Takahanga 8:8