74F569PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F569PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F569PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COUNTER BINARY 4BIT 20-DIP
Ngā Rauemi: 74F569PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F569PC
Tau Wae 74F569PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga 74F569PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 74F Tautuhi anō Asynchronous/Synchronous
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa 74F569 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakahaere Up, Down Whakaahuatanga Taipitopito Counter IC 1 Element 4 Bit Positive Edge 20-PDIP
Tatau Tau 90MHz Tau Wae Tuakiri 74F569