74F269SPC
Hua Hua
Tau Wae: 74F269SPC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COUNTER BIN BIDIR 8BIT 24-DIP
Ngā Rauemi: 74F269SPC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F269SPC
Tau Wae 74F269SPC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4021 pcs Pepa Raraunga 74F269SPC.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP
Raupapa 74F Tautuhi anō -
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa 74F269
74F269PC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Binary Counter Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tatau Tau 100MHz Tau Wae Tuakiri 74F269