74F269SCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F269SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COUNTER BINARY 8BIT 24SOIC
Ngā Rauemi: 74F269SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F269SCX
Tau Wae 74F269SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4616 pcs Pepa Raraunga 74F269SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa 74F Tautuhi anō -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Binary Counter
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakahaere Up, Down
Whakaahuatanga Taipitopito Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 24-SOIC Tatau Tau 100MHz