74F245MSA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F245MSA
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP
Ngā Rauemi: 74F245MSA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F245MSA
Tau Wae 74F245MSA Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5349 pcs Pepa Raraunga 74F245MSA.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Transceiver, Non-Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Tau Wae Tuakiri 74F245
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F245MSAX
74F245MSAX
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP