74F244SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F244SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Ngā Rauemi: 74F244SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F244SCX
Tau Wae 74F244SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga 74F244SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74F Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74F244SCXCT Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Non-Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 64mA Tau Wae Tuakiri 74F244
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F245MSA
74F245MSA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP
I roto i te taonga: 5349 pcs
Tikiake: 74F245MSA.pdf
RFQ
74F244SC
74F244SC
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC