74F161ASJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F161ASJX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F161ASJX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BINARY COUNTER SYNC 16SOP
Ngā Rauemi: 74F161ASJX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F161ASJX
Tau Wae 74F161ASJX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 6043 pcs Pepa Raraunga 74F161ASJX.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOP
Raupapa 74F Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Binary Counter
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakahaere Up
Whakaahuatanga Taipitopito Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOP Tatau Tau 120MHz