74F160APC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F160APC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COUNTER SYNC PRESET BCD 16DIP
Ngā Rauemi: 74F160APC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F160APC
Tau Wae 74F160APC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4390 pcs Pepa Raraunga 74F160APC.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Momo Momo Positive Edge
Wātaka Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP
Raupapa 74F Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa 74F160 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Counter, Decade Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tatau Tau 120MHz Tau Wae Tuakiri 74F160