74ACTQ240SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ACTQ240SC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Ngā Rauemi: 74ACTQ240SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ACTQ240SC
Tau Wae 74ACTQ240SC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5697 pcs Pepa Raraunga 74ACTQ240SC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74ACTQ Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA
Tau Wae Tuakiri 74ACTQ240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74ACTQ18825SSCX
74ACTQ18825SSCX
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 56SSOP
I roto i te taonga: 5204 pcs
Tikiake: 74ACTQ18825SSCX.pdf
RFQ
74ACTQ240SJX
74ACTQ240SJX
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
I roto i te taonga: 5439 pcs
Tikiake: 74ACTQ240SJX.pdf
RFQ
74ACTQ240
74ACTQ240
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V DIE
Tikiake:
74ACTQ240SCX
74ACTQ240SCX
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC