74ACTQ240
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ACTQ240
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V DIE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ACTQ240
Tau Wae 74ACTQ240 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V DIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26357 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato Die
Raupapa 74ACTQ Paa / Case Die
Momo putanga 3-State Ētahi Ingoa 74ACTQ240-DIE
74ACTQ240-ND
FC74ACTQ240
FC74ACTQ240-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 2
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Momo Momo Buffer, Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74ACTQ240SC
74ACTQ240SC
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
I roto i te taonga: 5697 pcs
Tikiake: 74ACTQ240SC.pdf
RFQ
74ACTQ240PC
74ACTQ240PC
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
I roto i te taonga: 55878 pcs
Tikiake: 74ACTQ240PC.pdf
RFQ
74ACTQ18823SSCX
74ACTQ18823SSCX
Whakaahuatanga: IC FF D-TYPE DUAL 9BIT 56SSOP
Tikiake: 74ACTQ18823SSCX.pdf
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 56SSOP