74AC240SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74AC240SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Ngā Rauemi: 74AC240SCX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74AC240SCX
Tau Wae 74AC240SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212106 pcs Pepa Raraunga 74AC240SCX.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74AC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74AC240SCX-ND
74AC240SCXTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74AC240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74AC240CW
74AC240CW
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC GATE HEX INVERTER
I roto i te taonga: 5049 pcs
Tikiake:
RFQ
74AC240SC
74AC240SC
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC