74AC240SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74AC240SC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Ngā Rauemi: 74AC240SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
532 pcs
1026 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74AC240SC
Tau Wae 74AC240SC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183647 pcs Pepa Raraunga 74AC240SC.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74AC Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74AC240SC-ND
74AC240SCFS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74AC240