ADP2503ACPZ-4.5-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP2503ACPZ-4.5-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK BST 4.5V 1A 10LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2503ACPZ-4.5-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2503ACPZ-4.5-R7
Tau Wae ADP2503ACPZ-4.5-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK BST 4.5V 1A 10LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57137 pcs Pepa Raraunga ADP2503ACPZ-4.5-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2503ACPZ-4.5-R7-ND
ADP2503ACPZ-4.5-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up/Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 2.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 4.5V 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 600mA Tau Wae Tuakiri ADP2503