ADP2503ACPZ-2.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP2503ACPZ-2.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK BST 2.8V 1A 10LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2503ACPZ-2.8-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2503ACPZ-2.8-R7
Tau Wae ADP2503ACPZ-2.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK BST 2.8V 1A 10LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5443 pcs Pepa Raraunga ADP2503ACPZ-2.8-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2503ACPZ-2.8-R7CT
ADP2503ACPZ28R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 2.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.8V 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad, CSP Nama - Whakaputa 600mA