ADP2370ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2370ACPZ-1.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP2370ACPZ-1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2370ACPZ-1.8-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2370ACPZ-1.8-R7
Tau Wae ADP2370ACPZ-1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44508 pcs Pepa Raraunga ADP2370ACPZ-1.8-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 3.2V Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2370ACPZ-1.8-R7-ND
ADP2370ACPZ-1.8-R7TR
ADP2370ACPZ18R7
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 600kHz ~ 1.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 800mA 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 800mA Tau Wae Tuakiri ADP2370