ADP2360ACPZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2360ACPZ-3.3-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP2360ACPZ-3.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 3.3V SYNC 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2360ACPZ-3.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2360ACPZ-3.3-R7
Tau Wae ADP2360ACPZ-3.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BCK 3.3V SYNC 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63072 pcs Pepa Raraunga ADP2360ACPZ-3.3-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2360ACPZ-3.3-R7-ND
ADP2360ACPZ-3.3-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 50mA 8-WDFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 50mA Tau Wae Tuakiri ADP2360