ADP2165ACPZ-3.3-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP2165ACPZ-3.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 5A SYNC 24LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2165ACPZ-3.3-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2165ACPZ-3.3-R7
Tau Wae ADP2165ACPZ-3.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 5A SYNC 24LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42950 pcs Pepa Raraunga ADP2165ACPZ-3.3-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Ētahi Ingoa ADP2165ACPZ-3.3-R7TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Rautanga - Whakawhiti 250kHz ~ 1.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 5A Tau Wae Tuakiri ADP2165