ADP2165ACPZ-1.2-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP2165ACPZ-1.2-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.2V 5A SYNC 24LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2165ACPZ-1.2-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2165ACPZ-1.2-R7
Tau Wae ADP2165ACPZ-1.2-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.2V 5A SYNC 24LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44423 pcs Pepa Raraunga ADP2165ACPZ-1.2-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 24-LFCSP-WQ (4x4) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2165ACPZ-1.2-R7TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 250kHz ~ 1.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 5A 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 5A Tau Wae Tuakiri ADP2165