AD5160BRJZ50-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5160BRJZ50-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5160BRJZ50-R2
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL SPI 256POS SOT23-8
Ngā Rauemi: AD5160BRJZ50-R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5160BRJZ50-R2
Tau Wae AD5160BRJZ50-R2 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC POT DGTL SPI 256POS SOT23-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5331 pcs Pepa Raraunga AD5160BRJZ50-R2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±15%
Te Tae Teaweke (Tae) 45 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-8
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface SOT-23-8 Whirihoranga Potentiometer