AD5160BRJZ100-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5160BRJZ100-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5160BRJZ100-R2
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 100K SPI SOT23-8
Ngā Rauemi: AD5160BRJZ100-R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5160BRJZ100-R2
Tau Wae AD5160BRJZ100-R2 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 41213 pcs Pepa Raraunga AD5160BRJZ100-R2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±15%
Te Tae Teaweke (Tae) 45 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-8
Ētahi Ingoa AD5160BRJZ100-R2CT
AD5160BRJZ100R2CT
AD5160BRJZ100R2CT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 256 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface SOT-23-8