6KA24-3HE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6KA24-3HE3/54
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24VWM P600
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6KA24-3HE3/54
Tau Wae 6KA24-3HE3/54 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4777 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 6000W (6kW) Power - Peak Pulse 90A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -65°C ~ 185°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 6KA24-3HE3/54 Whakaahuatanga TVS DIODE 24VWM P600
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40V Capacitance @ Frequency -