6KA24L-2HE3/38
Hua Hua
Tau Wae: 6KA24L-2HE3/38
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6KA24L-2HE3/38
Tau Wae 6KA24L-2HE3/38 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4555 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 6000W (6kW) Power - Peak Pulse 90A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -65°C ~ 185°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 6KA24L-2HE3/38 Whakaahuatanga TVS DIODE 24VWM P600
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6KA24L-7001HE3/72
6KA24L-7001HE3/72
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24VWM P600
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake:
RFQ
6KA24HE3/54
6KA24HE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 45V P600
I roto i te taonga: 5076 pcs
Tikiake: 6KA24HE3/54.pdf
RFQ
6KA24HE3_A/D
6KA24HE3_A/D
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40V P600