SK-35DT-AR
4D Systems4D Systems
SK-35DT-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-35DT-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua KIT ULCD-35DT-AR USD4GB UUSB-PA5
Ngā Rauemi: 1.SK-35DT-AR.pdf2.SK-35DT-AR.pdf3.SK-35DT-AR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 865 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-35DT-AR
Tau Wae SK-35DT-AR Kaihanga 4D Systems
He Rahinga Kei te wātea 865 pcs Pepa Raraunga 1.SK-35DT-AR.pdf2.SK-35DT-AR.pdf3.SK-35DT-AR.pdf
Te tiro i te rohe 48.96mm W x 73.44mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1051
SK35DTAR
Atanga TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA)
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Maama LED - White