SK-32PTU-PI
4D Systems4D Systems
SK-32PTU-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-32PTU-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua KIT ULCD-32PTU-PI USD4GB UUSBPA5
Ngā Rauemi: 1.SK-32PTU-PI.pdf2.SK-32PTU-PI.pdf3.SK-32PTU-PI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 974 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-32PTU-PI
Tau Wae SK-32PTU-PI Kaihanga 4D Systems
He Rahinga Kei te wātea 974 pcs Pepa Raraunga 1.SK-32PTU-PI.pdf2.SK-32PTU-PI.pdf3.SK-32PTU-PI.pdf
Te tiro i te rohe 48.60mm W x 64.80mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1049
SK32PTUPI
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 240 x 320 Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 3.2" (81.28mm) 240 x 320