GEN4-ULCD-50D-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50D-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-50D-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-50D-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-50D-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 108.00mm W x 64.80mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1253
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 800 x 480 (WVGA)
Poutoro Poto 0.14mm W x 0.14mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 5" (127.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-50D-CLB-SB
GEN4-ULCD-50D-CLB-SB
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
I roto i te taonga: 879 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-50D-CLB-SB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-50D-AR
GEN4-ULCD-50D-AR
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 873 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-50D-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
I roto i te taonga: 1002 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-43DT-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-50D
GEN4-ULCD-50D
I roto i te taonga: 1108 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-50D.pdf
GEN4-ULCD-50D-CLB-AR
GEN4-ULCD-50D-CLB-AR
I roto i te taonga: 900 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-50D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-AR