GEN4-ULCD-50D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50D-CLB-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-50D-CLB-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 998 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-50D-CLB-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-50D-CLB-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 108.00mm W x 64.80mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1255
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 800 x 480 (WVGA)
Poutoro Poto 0.14mm W x 0.14mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 5" (127.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Maama LED - White