GEN4-ULCD-32DT
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32DT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-32DT
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-32DT
Tau Wae GEN4-ULCD-32DT Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 48.60mm W x 64.80mm H Papamahi Resistive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1124
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-32DT-AR
GEN4-ULCD-32DT-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
I roto i te taonga: 1577 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-32DT-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32PT
GEN4-ULCD-32PT
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 1846 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-32PT.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32D-CLB-AR
GEN4-ULCD-32D-CLB-AR
Tikiake: GEN4-ULCD-32D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-32DT-PI
GEN4-ULCD-32DT-PI