GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-32DCT-CLB-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 48.60mm W x 64.80mm H Papamahi Capacitive
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1185
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C, SPI, TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 240 x 320 Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm) Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.2" (81.28mm) 240 x 320
Maama LED - White Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
I roto i te taonga: 1314 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32DT-AR
GEN4-ULCD-32DT-AR
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 1577 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-32DT-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32DCT-CLB
GEN4-ULCD-32DCT-CLB