GEN4-ULCD-28D-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-28D-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-28D-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-28D-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-28D-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 43.20mm W x 57.60mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1219
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C, SPI, TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 240 x 320 Poutoro Poto 0.18mm W x 0.18mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 2.8" (71.12mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.8" (71.12mm) 240 x 320
Maama LED - White Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-28D-CLB-AR
GEN4-ULCD-28D-CLB-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
I roto i te taonga: 1602 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-28D-CLB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-28D-PI
GEN4-ULCD-28D-PI
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 1950 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-28D-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-28D-CLB-PI
GEN4-ULCD-28D-CLB-PI