GEN4-ULCD-28D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-28D-CLB-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-28D-CLB-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-28D-CLB-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-28D-CLB-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 43.20mm W x 57.60mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1221
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.18mm W x 0.18mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 2.8" (71.12mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.8" (71.12mm) 240 x 320 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-28PT
GEN4-ULCD-28PT
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
I roto i te taonga: 2403 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-28PT.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-28D-AR
GEN4-ULCD-28D-AR
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 1954 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-28D-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-28D-CLB
GEN4-ULCD-28D-CLB