GEN4-ULCD-24D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-24D-CLB-PI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-24D-CLB-PI
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-24D-CLB-PI
Tau Wae GEN4-ULCD-24D-CLB-PI Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 36.70mm W x 49.00mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1215
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C, SPI, TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 240 x 320 Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 2.4" (60.96mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320
Maama LED - White Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-24D-CLB
GEN4-ULCD-24D-CLB
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
I roto i te taonga: 2410 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-24D-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-24D
GEN4-ULCD-24D
Kaihanga: 4D Systems