GEN4-IOD-32T
4D Systems4D Systems
GEN4-IOD-32T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-IOD-32T
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD RES WIFI 3.2"
Ngā Rauemi: GEN4-IOD-32T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-IOD-32T
Tau Wae GEN4-IOD-32T Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD RES WIFI 3.2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1994 pcs Pepa Raraunga GEN4-IOD-32T.pdf
Te tiro i te rohe 48.60mm W x 64.80mm H Papamahi Resistive
Raupapa gen4-IoD Ētahi Ingoa 1613-1381
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Wi-Fi Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Wi-Fi 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Maama LED