SLIC-9.6X36-BA/SES
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-9.6X36-BA/SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-9.6X36-BA/SES.pdf2.SLIC-9.6X36-BA/SES.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 480 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-9.6X36-BA/SES
Tau Wae SLIC-9.6X36-BA/SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 480 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-9.6X36-BA/SES.pdf2.SLIC-9.6X36-BA/SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 25.00" (635.0mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007926115
Te maha o nga Pane Waea 3600 Pairs @ 26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 36.00" (914.4mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Shield Bond Assembly 4462, Spiral End Seals Taitapa - I roto 9.600" (243.84mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 36.00" (914.4mm) 3600 Pairs @ 26 AWG