SLIC-7.6X33-SES
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-7.6X33-SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-7.6X33-SES.pdf2.SLIC-7.6X33-SES.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 639 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-7.6X33-SES
Tau Wae SLIC-7.6X33-SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 639 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-7.6X33-SES.pdf2.SLIC-7.6X33-SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 21.00" (533.4mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007926047
3M162269
SLIC-7.6X33-SES-ND
Te maha o nga Pane Waea 2400 Pairs @ 26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 33.00" (838.2mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Floating Bond, Spiral End Seals Taitapa - I roto 7.600" (193.04mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 2400 Pairs @ 26 AWG