PK5-080S-CLT-2-GGF
Hua Hua
Tau Wae: PK5-080S-CLT-2-GGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 80POS .5MM SMD
Ngā Rauemi: PK5-080S-CLT-2-GGF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK5-080S-CLT-2-GGF
Tau Wae PK5-080S-CLT-2-GGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 80POS .5MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4282 pcs Pepa Raraunga PK5-080S-CLT-2-GGF.pdf
Raupapa Pak 5, PK5 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 15020246508
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm, 6mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.120" (3.05mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 2.00µin (0.051µm)