PK5-080P-CLT-4-GGF
Hua Hua
Tau Wae: PK5-080P-CLT-4-GGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS .5MM VERT SMD
Ngā Rauemi: PK5-080P-CLT-4-GGF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK5-080P-CLT-4-GGF
Tau Wae PK5-080P-CLT-4-GGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS .5MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5378 pcs Pepa Raraunga PK5-080P-CLT-4-GGF.pdf
Raupapa Pak 5, PK5 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 15020294003
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 6mm, 7mm, 8mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.198" (5.02mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 2.00µin (0.051µm)