PK10M-080PP-TH1-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PK10M-080PP-TH1-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS 1MM R/A T/H
Ngā Rauemi: PK10M-080PP-TH1-DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10M-080PP-TH1-DA
Tau Wae PK10M-080PP-TH1-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS 1MM R/A T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6035 pcs Pepa Raraunga PK10M-080PP-TH1-DA.pdf
Raupapa Pak 10, PK10M Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000920381
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.303" (7.70mm) Ngā āhuatanga Board Lock, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash