PK10M-080PP-SM2-DA
Hua Hua
Tau Wae: PK10M-080PP-SM2-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS 1MM R/A SMD
Ngā Rauemi: PK10M-080PP-SM2-DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10M-080PP-SM2-DA
Tau Wae PK10M-080PP-SM2-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS 1MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3973 pcs Pepa Raraunga PK10M-080PP-SM2-DA.pdf
Raupapa Pak 10, PK10M Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 80 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.343" (8.70mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold