PK10-100P-S-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PK10-100P-S-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 100POS VERT 1MM SMD
Ngā Rauemi: PK10-100P-S-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10-100P-S-DA
Tau Wae PK10-100P-S-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 100POS VERT 1MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14148 pcs Pepa Raraunga PK10-100P-S-DA.pdf
Raupapa Pak 10, PK10 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000920159
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 5mm Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.154" (3.90mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold