PK10-080S-R-DA
3M3M
PK10-080S-R-DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PK10-080S-R-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 80POS VERT 1MM SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10-080S-R-DA
Tau Wae PK10-080S-R-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 80POS VERT 1MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20612 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Pak 10, PK10 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 0-00-51111-74124-5
PK10080SRDA
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.189" (4.80mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold